O biurze

Szanowni Państwo,

Nazywam się Monika Jelonek i MoJe Biuro Rachunkowe powstało nie tylko po to, aby świadczyć usługi księgowe, ale też aby pomagać i doradzać przedsiębiorcom.

Moje ponad dwudziestoletnie doświadczenie na stanowisku głównej księgowej w korporacjach o zasięgu międzynarodowym, skłoniło mnie do refleksji czego potrzebują małe, średnie i duże firmy. I właśnie dlatego każdego Klienta traktuję indywidualnie i każdemu poświęcam czas, aby skutecznie rozwiązać jego problemy.

Moim zadaniem jest profesjonalna, na wysokim poziomie obsługa klientów oraz godne reprezentowanie ich przed urzędami. Prowadząc własną firmę doskonale zdaję sobie sprawę jak ważna jest terminowość, skrupulatność i troska o dokumenty, dlatego pracę dla Klientów traktuję jak pracę dla własnej firmy.

Księgowość jest dla mnie ciągłym poszerzaniem wiedzy. Nie poprzestając na studiach (jestem magistrem ekonomii o specjalności informatyka i rachunkowość oraz absolwentką studiów MBA) nieustanie poszerzam swoją wiedzę, ponieważ rachunkowość, zmieniające się ciągle przepisy wręcz wymagają, aby na bieżąco śledzić zmiany zachodzące w prawie. Dzięki temu mogę doradzać i pomagać w optymalizacji kosztów.

MoJe Biuro Rachunkowe Gdynia nie tylko świadczy usługi księgowe, ale zapewnia Państwu spokój i poczucie bezpieczeństwa, tak ważne w dobrym funkcjonowaniu firmy.

Z wyrazami szacunku,

podpis

MoJe Biuro Rachunkowe powstało z myślą o przedsiębiorcach małych i średnich firm. Świadczę usługi m. in. z zakresu księgowości i finansów, a dużą część mojej pracy stanowią też doradztwo oraz pomoc w prowadzeniu własnej działalności. Z entuzjazmem wykonuję swoją pracę, gdyż wiem, jak ważne dla firmy jest wsparcie specjalisty. Biuro rachunkowe, które prowadzę w Gdyni, oferuje profesjonalne, tanie usługi księgowe. Cennik uwzględnia bezpłatne usługi zakładania działalności i doradztwa, których inne biura rachunkowe w Gdyni nie mają w ofercie.

Wszechstronna pomoc księgowa dla firm z Gdyni, Sopotu i okolic. Poznaj MoJe Biuro Rachunkowe

Prowadzone przeze mnie biuro rachunkowe ma siedzibę w Gdyni, jednak nie tylko Gdynia jest obszarem, na którym prowadzę działalność. Obsługuję firmy z Gdyni oraz Sopotu i Gdańska, dla których prowadzę ewidencję księgową. Dwudziestoletnie doświadczenie uświadomiło mi, jakie są potrzeby klientów i w jaki sposób zapewnić Klientom kompleksową pomoc księgową przez MoJe Biuro Rachunkowe. Jestem profesjonalistką, której pasją jest realizacja potrzeb przedsiębiorców i ułatwienie im prowadzenia firmy. Rachunkowość to moja codzienność, która nie ma przede mną tajemnic. Zapraszam do MoJego Biura w Gdyni i rozpoczęcia pomyślnej współpracy.

księgowa