O mnie

Szanowni Państwo,
Nazywam się Monika Jelonek i MoJe Biuro Rachunkowe powstało nie tylko po to, aby świadczyć usługi księgowe, ale też aby pomagać i doradzać przedsiębiorcom.

Moje ponad dwudziestoletnie doświadczenie na stanowisku głównej księgowej w korporacjach o zasięgu międzynarodowym, skłoniło mnie do refleksji czego potrzebują małe, średnie i duże firmy. I właśnie dlatego każdego Klienta traktuję indywidualnie i każdemu poświęcam czas, aby skutecznie rozwiązać jego problemy.

Moim zadaniem jest profesjonalna, na wysokim poziomie obsługa klientów oraz godne reprezentowanie ich przed urzędami. Prowadząc własną firmę doskonale zdaję sobie sprawę jak ważna jest terminowość, skrupulatność i troska o dokumenty, dlatego pracę dla Klientów traktuję jak pracę dla własnej firmy.

Księgowość jest dla mnie ciągłym poszerzaniem wiedzy. Nie poprzestając na studiach (jestem magistrem ekonomii o specjalności informatyka i rachunkowość oraz absolwentką studiów MBA) nieustanie poszerzam swoją wiedzę, ponieważ rachunkowość, zmieniające się ciągle przepisy wręcz wymagają, aby na bieżąco śledzić zmiany zachodzące w prawie. Dzięki temu mogę doradzać i pomagać w optymalizacji kosztów.

MoJe Biuro Rachunkowe Gdynia nie tylko świadczy usługi księgowe, ale zapewnia Państwu spokój i poczucie bezpieczeństwa, tak ważne w dobrym funkcjonowaniu firmy.

Z wyrazami szacunku,

podpis

06-1