Referencje

Maciej Zieliński / MPROJEKT / Gdynia
Charakterystyką biura jest wysoki stopień dyspozycyjności w zakresie konsultacji, bardzo dobra znajomość prawa podatkowego oraz profesjonalizm i cierpliwość w wyjaśnianiu procedur podatkowych. Rekomenduję współpracę z „Biurem Rachunkowym MoJe Monika Jelonek”.
referencja
Katarzyna Komisarczyk / Doradztwo Katarzyna Komisarczyk / Gdynia
Zawsze jest czas na indywidualne konsultacje, a wiedza i doświadczenie właściciela są gwarancją dobrych rozwiązań. Biuro Rachunkowe MoJe jest prawdziwym partnerem w biznesie i dlatego zdecydowanie rekomenduję oferowane przez biuro usługi księgowe.
referencja
Aleksandra Ostrowska / Nieruchomości / Gdynia
Polecam MoJe Biuro Rachunkowe jako świetnego, rzetelnego partnera. Usługi świadczone przez biuro spełniają wszystkie moje oczekiwania – mam pewność wysokich kompetencji, szybkiej reakcji, życzliwej atmosfery współpracy i bezpieczeństwa naszych danych.To, co szczególnie doceniam, to niezwłoczne odpowiedzi na moje pytania i fakt, że zawsze – niezależnie od pory dnia i nocy – mogę liczyć na porady i wsparcie.

Korzystając z profesjonalnie świadczonych usług księgowych, można skoncentrować się na tym co jest naprawdę ważne – na realizacji zawodowych celów i nowych projektów.
referencja

JT Services Sp. z o.o. / Gdynia
Pragę wyrazić podziękowania dla MoJe Biuro Rachunkowe Monika Jelonek. Jestem pełen uznania dla bardzo wysokiej jakości oferowanych usług, terminowości i fachowości oraz przyjaznej atmosfery.Jestem przekonany, że MoJe Biuro Rachunkowe Monika Jelonek może stanowić wzór dla innych firm działających w tej branży. Moim życzeniem jest, aby standardy tam przyjęte i stosowane obowiązywały w innych firmach z którymi współpracuję.
referencja