Hit enter to search or ESC to close

Biuro rachunkowe Gdynia cennik

biuro rachunkowe

Elastyczny i otwarty na potrzeby przedsiębiorców sposób świadczenia usług, sprawia, że nasze biuro rachunkowe w Gdyni ma cennik ustalany indywidualnie z każdym klientem. Ogromne zróżnicowanie pod względem branż, prowadzonych rodzajów działalności czy wymaganych pozwoleń na działalność sprawia, że każdy trafiający do nas przedsiębiorca ma inne potrzeby i oczekiwania wobec naszych usług księgowych oraz cennika. Wychodząc im naprzeciw, przed podpisaniem umowy o współpracy, szczegółowo analizujemy wszystkie czynniki mające wpływ na formę i koszty świadczonej przez nas obsługi księgowej, aby następnie wspólnie ustalić cennik.

Cennik usług Biura rachunkowego MoJe

Księgowość cennik Gdynia jest zależny od zakresu świadczonych usług. Większość biur rachunkowych ma sztywno ustalone ceny, które ich klienci muszą zaakceptować. U nas sytuacja wygląda inaczej.

MoJe Biuro Rachunkowe w Gdyni ma nowatorskie podejście do wyceny swoich usług. Na naszej stronie internetowej jest podany tylko przykładowy cennik, a wszelkie koszty ustalamy z Państwem indywidualnie po dokładnej analizie sytuacji danego przedsiębiorstwa. Co więcej, część naszych usług jest bezpłatna. W ramach współpracy zapewniamy też dodatkowe darmowe narzędzia.

Oto niektóre czynniki mające u nas wpływ na usługi księgowe cennik:

  • forma prawna prowadzonej działalności,
  • rodzaj prowadzonej ewidencji księgowej,
  • ilości dokumentów księgowych,
  • rodzaj prowadzonej działalności,
  • opodatkowanie podatkiem VAT,
  • liczba zatrudnionych pracowników,
  • rodzaj i ilość świadczonych usług dodatkowych.

Z tego zestawienia wyraźnie wynika, że jednakowe podejście do kosztów dla klientów byłoby niemożliwe, np. pełna księgowość online cennik będzie inny niż w przypadku księgowości prowadzonej w siedzibie klienta.

Jako bezpłatne usługi w ramach rozpoczęcia współpracy oferujemy:

  • pomoc w rejestracji działalności,
  • doradztwo księgowe i finansowe.

Dla naszych klientów udostępniamy też nieodpłatnie program do wystawiania faktur, aby ułatwić im prowadzenie działalności.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich przedsiębiorców z Gdyni, Trójmiasta i całego kraju. Więcej o naszych usługach mogą się Państwo dowiedzieć z zakładek: usługi księgowe Gdynia czy rozliczanie PIT Gdynia.

Przykładowy cennik usług księgowych Gdynia:

Księgi handlowe
od 760 zł netto

Kontakt

Ryczałt ewidencjonowany
od 230 zł netto

Kontakt

Księga przychodów i rozchodów
od 230 zł netto

Kontakt

Płace
od 70 zł netto

Kontakt

Wszystkie ceny są cenami netto, do których należy doliczyć 23% podatku VAT

*Powyższy cennik służy do wyliczenia szacunkowych kosztów współpracy z biurem rachunkowym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.