Hit enter to search or ESC to close

O biurze

biuro rachunkowe

Rzetelne Wsparcie

Dobrze prowadzona księgowość i rachunkowość firmy to konieczność. Zatrudniamy ekspertów w zakresie księgowości, podatków, kadr i płac. Posiadamy obowiązkowe i dobrowolne ubezpieczenie OC biura rachunkowego.

Partnerskie Podejście

Kontakt z Klientem traktujemy priorytetowo. Skupiamy się na budowaniu dobrej i długofalowej relacji, opartej na zaufaniu. MoJe Biuro Rachunkowe jest otwarte na potrzeby Przedsiębiorców, oczekujących rzetelnej obsługi księgowej.

Konkurencyjny Cennik

Stworzyliśmy biuro rachunkowe z przystępnymi cenami, gdyż pragniemy sprostać oczekiwaniom wszystkich Klientów. Dla nas ważne jest, by łączyć wysoki standard usług z atrakcyjnym cennikiem i zapewniać obsługę księgową, z którą będą Państwo zadowoleni.

Nie tylko Gdynia

MoJe Biuro Rachunkowe zaprasza do współpracy Przedsiębiorców z Trójmiasta i okolic. Nasze biuro znajduje się w mieście Gdynia, ale obsługujemy też Klientów z Sopotu, Gdańska i okolic.

Nazywam się Monika Jelonek i MoJe Biuro Rachunkowe powstało nie tylko po to, aby świadczyć usługi księgowe, ale też aby pomagać oraz doradzać przedsiębiorcom. Posiadam ponad trzydziestoletnie doświadczenie na stanowisku głównej księgowej w korporacjach o zasięgu międzynarodowym. To właśnie skłoniło mnie do refleksji na tym, czego potrzebują małe, średnie i duże firmy. Dlatego każdego Klienta traktuję indywidualnie i każdemu poświęcam czas, aby skutecznie rozwiązać jego problemy.

Moim zadaniem jest profesjonalna obsługa Klientów oraz godne reprezentowanie ich przed urzędami. Prowadząc biuro rachunkowe w mieście Gdynia doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak ważna jest terminowość, skrupulatność i troska o dokumenty. Dlatego pracę dla Klientów traktuję, jak pracę dla własnej firmy.

Księgowość jest dla mnie ciągłym poszerzaniem wiedzy. Jestem magistrem ekonomii o specjalności informatyka i rachunkowość oraz absolwentką studiów MBA, mimo to nieustanie poszerzam swoją wiedzę. Rachunkowość i zmieniające się ciągle przepisy wręcz wymagają, aby na bieżąco śledzić zmiany zachodzące w prawie. Dzięki temu mogę kompleksowo doradzać i pomagać Klientom w optymalizacji kosztów. MoJe Biuro Rachunkowe Gdynia nie tylko świadczy usługi księgowe, ale zapewnia Państwu spokój i poczucie bezpieczeństwa, tak ważne w dobrym funkcjonowaniu firmy.

Z wyrazami szacunku,

MoJe Biuro Rachunkowe zostało stworzone z myślą o Przedsiębiorcach małych i średnich firm. Świadczę usługi m. in. z zakresu księgowości i finansów, a dużą część mojej pracy stanowią też doradztwo oraz pomoc w prowadzeniu własnej działalności w takim mieście, jak Gdynia. Z entuzjazmem wykonuję swoją pracę, gdyż wiem, jak ważne dla firmy jest wsparcie specjalisty. Biuro rachunkowe, które prowadzę w Gdyni, oferuje usługi księgowe na wysokim poziomie. Cennik uwzględnia bezpłatne usługi doradztwa i pomoc w zakładaniu działalności, których inne biura rachunkowe w Gdyni nie mają w ofercie.

Wszechstronna pomoc księgowa dla firm
z Gdyni, Sopotu i okolic.

Poznaj MoJe Biuro Rachunkowe

Prowadzone przeze mnie biuro rachunkowe ma siedzibę w Gdyni, jednak nie tylko Gdynia jest obszarem, na którym prowadzę działalność. Obsługuję firmy z Gdyni oraz Sopotu i Gdańska, dla których z zaangażowaniem prowadzę ewidencję księgową. Wieloletnie doświadczenie uświadomiło mi, jakie są oczekiwania Przedsiębiorców i w jaki sposób zapewnić Klientom pełną pomoc księgową przez MoJe Biuro Rachunkowe. Jestem profesjonalistką, której pasją jest realizacja potrzeb Przedsiębiorców i ułatwienie im prowadzenia firmy. Rachunkowość to moja codzienność, która nie ma przede mną tajemnic. Zapraszam do MoJego Biura w Gdyni i rozpoczęcia pomyślnej współpracy.

MoJe Biuro Rachunkowe - Referencje

Co mówią o nas Klienci?

Charakterystyką biura jest wysoki stopień dyspozycyjności w zakresie konsultacji, bardzo dobra znajomość prawa podatkowego oraz profesjonalizm i cierpliwość w wyjaśnianiu procedur podatkowych. Rekomenduję MoJe Biuro Rachunkowe jako rzetelnego partnera. Zobacz

Zawsze jest czas na indywidualne konsultacje, a wiedza i doświadczenie właściciela są gwarancją dobrych rozwiązań. MoJe Biuro Rachunkowe Monika Jelonek jest prawdziwym partnerem w biznesie i dlatego zdecydowanie rekomenduję oferowane przez biuro usługi księgowe. Zobacz

Polecam MoJe Biuro Rachunkowe jako świetnego partnera. Usługi świadczone przez biuro spełniają wszystkie moje oczekiwania – mam pewność wysokich kompetencji, szybkiej reakcji, życzliwej atmosfery współpracy i bezpieczeństwa naszych danych. To, co szczególnie doceniam, to niezwłoczne odpowiedzi na moje pytania i fakt, że zawsze – niezależnie od pory dnia i nocy – mogę liczyć na porady i wsparcie. Korzystając z usług księgowych, nad którymi czuwa profesjonalna księgowa, można skoncentrować się na tym co jest naprawdę ważne – na realizacji zawodowych celów i nowych projektów. Zobacz

Pragnę wyrazić podziękowania dla specjalistów od księgowości z Biura Rachunkowego, prowadzonego przez Panią Monikę Jelonek. Jestem pełen uznania dla bardzo wysokiej jakości oferowanych usług, terminowości i fachowości oraz przyjaznej atmosfery. Jestem przekonany, że MoJe Biuro Rachunkowe Monika Jelonek może stanowić wzór dla innych firm działających w tej branży. Moim życzeniem jest, aby standardy tam przyjęte i stosowane obowiązywały w innych firmach, z którymi współpracuję. Zobacz

Tanie biuro rachunkowe do Państwa usług!

Czas zatrudnić dobrych księgowych

Rachunkowość i zawarta w niej księgowość firmy powinna być powierzona księgowym, od lat zajmującym się działalnością księgowo-doradczą. MoJe Biuro Rachunkowe oferuje Państwu współpracę, obejmującą rozległe usługi księgowe oraz rozliczeniowe, a także obsługę kadrowo-płacową. Po spotkaniu w siedzibie biura, omówieniu ważnych kwestii i podpisaniu umowy, od razu przystępujemy do pracy. Prowadzimy tanie biuro rachunkowe w Gdyni, a takie usługi, jak prowadzenie ksiąg rachunkowych, Książki Przychodów i Rozchodów, przygotowywanie list płac z różnych umów czy sporządzanie deklaracji podatkowych, świadczymy w bardzo atrakcyjnych cenach. Proszę pamiętać, że każdy Klient powierzający nam rachunkowość, otrzymuje indywidualną wycenę pakietu usług. Przykładowy cennik dostępny na naszej stronie służy celom poglądowym i pozwala zorientować się, że oferujemy znacznie niższe ceny, niż inne biura rachunkowe w Gdyni. Zapewniamy opiekę kompetentnych księgowych, dla których rachunkowość i związane z nią czynności księgowe łącznie z wszelką „papierkową robotą” to przyjemność!

Zainteresowany skorzystaniem z naszych usług?

biuro rachunkowe gdynia