Hit enter to search or ESC to close

Usługi księgowe Gdynia

biuro rachunkowe

Kompleksowe Usługi Księgowe
MoJego Biura Rachunkowego w Gdyni

MoJe Biuro Rachunkowe specjalizuje się w prowadzeniu usług księgowych dla mikro, małych i średnich firm oraz stowarzyszeń i fundacji. Współpracujemy również z dużymi firmami, dla których ze względu na większą ilość dokumentów i specyfikę operacji, ustalamy indywidualne usługi księgowe. Głównym obszarem naszych działań jest Gdynia, lecz od lat współpracujemy z Przedsiębiorcami z całego Trójmiasta. MoJe Biuro Rachunkowe świadczy usługi księgowe, kadrowe, a także usługi doradcze – wszystko po to, aby zapewnić Klientom pełen spokój i bezpieczne funkcjonowanie firmy.

Księgowość

Świadczymy usługi księgowe, adekwatne do potrzeb firmy. Specjalizujemy się w pełnej księgowości, umożliwiającej maksymalną kontrolę nad finansami przedsiębiorstwa.

Podatki

Dbamy o wszelkie kwestie podatkowe reprezentowanych firm. Zapewniamy fachową pomoc w wyborze najdogodniejszej formy opodatkowania, prowadzimy ewidencję ryczałtową, podatkową księgę przychodów i rozchodów lub księgi rachunkowe, sporządzamy deklaracje podatkowe.

Kadry i Płace

Zajmujemy się fachową obsługą osób zatrudnionych w oparciu o umowy cywilno-prawne, i pracowników: przygotowujemy umowy, naliczamy wynagrodzenia, wystawiamy świadectwa pracy, sprawujemy nadzór nad rozliczeniami. W ramach współpracy, rzetelnie prowadzimy dokumentacje kadrowo-płacowe.

Finanse

Wykonujemy specjalistyczne analizy ekonomiczno-finansowe, efektywnie zarządzamy finansami. Dokładamy przy tym starań, aby nasi Klienci – właściciele jednoosobowych przedsiębiorstw, jak i rozbudowanych spółek, mieli finanse pod pełną kontrolą.

Doradztwo

Zapewniamy najlepsze doradztwo księgowe. Doradzamy zarówno w kwestiach księgowych, jak i finansowych. Na spotkanie z doradcą można umówić się w naszym biurze w mieście Gdynia lub w siedzibie Państwa firmy.

Reprezentacja w ZUS i US

Nasze usługi księgowe obejmują reprezentację przed Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych – w sprawach bieżących i nagłych, jak np. kontrola. Reprezentacja odbywa się na podstawie stosownego pełnomocnictwa.

Zajmujemy się obsługą księgową firm, robiąc co w naszej mocy, aby usługi były świadczone z najwyższą starannością. Zlecone nam czynności wykonujemy terminowo, wykorzystując nowoczesne technologie i rozwiązania informatyczne. Prowadząc biuro księgowe stawiamy na zadowolenie Klienta. Szanujemy Państwa czas i dążymy do tego, by odciążyć właścicieli firm z uciążliwych obowiązków, w tym prowadzenia ksiąg, ewidencji, rozliczania wynagrodzeń. Przedsiębiorcy z Gdyni, Sopotu i okolic mogą zlecić nam prowadzenie ksiąg rachunkowych w swojej siedzibie: wówczas dokumentacja rachunkowa pozostaje w ich firmie. Poniżej wymieniamy główne usługi księgowe, które świadczymy w konkurencyjnych cenach.

Księgowość online

Księgowość i podatki

 • prowadzenie ewidencji przychodów dla celów rozliczeń zryczałtowanego podatku dochodowego

 • prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów

 • prowadzenie ksiąg rachunkowych /pełna księgowość/

 • prowadzenie rejestru zakupów i sprzedaży dla potrzeb podatku VAT

 • prowadzenie ewidencji środków trwałych, wyposażenia i innych

 • sporządzanie deklaracji podatkowych

 • sporządzanie sprawozdań finansowych
  zgodnie z ustawą o rachunkowości

Finanse i doradztwo

 • sporządzanie sprawozdań ustawowych
  dla GUS, NBP, ZUS i innych instytucji

 • analizy ekonomiczno-finansowe

 • optymalizacja podatkowa

 • doradztwo księgowe i finansowe

Kadry i płace

 • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowych

 • prowadzenie rozliczeń z ZUS

 • sporządzanie deklaracji dla ZUS

Dodatkowo usługi księgowe:

 • pomoc przy rejestracji podmiotów gospodarczych

 • pomoc przy opracowywaniu aktów wewnętrznych m.in.: planu kont, polityki rachunkowości, regulaminów pracy, regulaminów wynagradzania oraz regulaminów funduszu socjalnego

 • wyprowadzanie zaległości księgowych, podatkowych, ZUS

 • reprezentowanie przed urzędami: ZUS i US w oparciu pełnomocnictwa

Oferta MoJego Biura Rachunkowego

biura rachunkowe gdynia

MoJe Biuro Rachunkowe oferuje usługi księgowe w pełnym zakresie

Główny teren działania: Gdynia

Poszukując wsparcia księgowego dla swojej firmy, warto kierować się zakresem usług, ich ceną i doświadczeniem pracowników biura. Doradztwo księgowe, jak i wszelkie usługi które Państwu proponujemy, są skierowane do Przedsiębiorców, zarządzających firmami różnej wielkości. MoJe Biuro Rachunkowe zapewnia usługi księgowe na najwyższym poziomie. Reprezentujemy firmy z Gdyni i okolic, świadcząc usługi księgowe na wielu płaszczyznach. Sporządzamy specjalistyczne sprawozdania, prowadzimy pełną księgowość, księgi przychodów i rozchodów, ewidencję ryczałtową a także przeprowadzamy analizy z zakresu finansów i ekonomii.

Usługi księgowe Gdynia świadczone w naszym Biurze Rachunkowym są poparte 30-letnim doświadczeniem właścicielki biura. Skorzystały z nich już dziesiątki firm oraz stowarzyszeń. Jeśli profesjonalne doradztwo księgowe jest tym, czego potrzebuje Państwa firma, serdecznie zachęcamy do kontaktu i odwiedzin (ul. Wielkopolska 403, Gdynia). Gwarantujemy, że wszystkie usługi księgowe zostaną wykonane rzetelnie, w terminie i w dobrej cenie. Główne rejony działania naszego biura to: Gdynia, Sopot, Gdańsk. Zapraszamy do kontaktu nie tylko firmy z Gdyni, ale też z okolic – jako grupa wykwalifikowanych księgowych, odpowiednio zajmiemy się obsługą księgową każdego Przedsiębiorstwa, które się do nas zgłosi.

Szukasz księgowych godnych zaufania?

Sprawdź, co MoJe Biuro Księgowe może zaproponować Twojej firmie