Hit enter to search or ESC to close

Kadry i płace Gdynia

biuro rachunkowe

Wykonujemy kompletne usługi kadrowo-płacowe

dla firm z Gdyni, Sopotu i pobliskich miejscowości

Im więcej osób zatrudnionych w firmie, tym więcej obowiązków spoczywa na przedsiębiorcy względem urzędu skarbowego i ZUS. Nie ulega wątpliwości, że kadry i płace to jedna z tych dziedzin rachunkowości, które sprawiają przedsiębiorcom mnóstwo problemów.

MoJe Biuro Rachunkowe (Gdynia, ul. Wielkopolska 403) oferuje pomoc w prowadzeniu dla Państwa wszelkich czynności z zakresu kadry i płace, zwalniając przedsiębiorców z obowiązku prowadzenia dokumentacji kadrowo – płacowych i pilnowania terminów rozliczeń oraz przekazywania stosownych deklaracji do urzędów. Zajmujemy się wszystkim tym, co bywa problematyczne dla właścicieli firm. Zapewniając profesjonalne usługi księgowe obejmujące kadry i płace, pozwalamy oszczędzić Państwu czas i nerwy.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie kadr i płac

MoJe Biuro Rachunkowe dostarcza usługi wysokiej jakości

Terminowe rozliczanie się z pracownikami, nadzorowanie umów czy przekazywanie dokumentacji do ZUS to tylko część obowiązków spoczywających na osobie prowadzącej firmę. Często kadry i płace wymagają od przedsiębiorcy dużego zaangażowania, pochłaniając jego czas. Jesteśmy zespołem odpowiedzialnych księgowych, którzy zapewniają usługi outsourcingowe m.in. w zakresie kadr i płac już od ponad trzydziestu lat. Zależy nam na tym, by nasi Klienci mogli być spokojni o swoje kadry i płace, formalności a także terminowe rozliczenia. Dlatego jeżeli prowadzenie dokumentacji jest dla Państwa skomplikowaną czynnością, zachęcamy do skorzystania z usług księgowych świadczonych przez MoJe Biuro Rachunkowe z miasta Gdynia. W siedzibie biura przyjmujemy Klientów i doradzamy im w kwestiach księgowych, kadrowo-płacowych a także podatkowych. Oferujemy też obsługę na miejscu – u Państwa w firmie. Usługi z zakresu kadry i płace kierujemy do firm z Gdyni, Sopotu, Gdańska i okolic. Jako kompetentni księgowi z powołania, gwarantujemy rzetelną obsługę kadrowo – płacową, dostosowaną do Państwa oczekiwań.

Prezentujemy zakres usług kadrowo-płacowych

dedykowanych Przedsiębiorcom z miasta Gdynia

Kadry i płace to usługi, z których właściciele firm korzystają najczęściej. Dlatego też MoJe Biuro Rachunkowe dąży do tego, by oferta z zakresu outsourcingu kadrowo-płacowego była stale poszerzana i doskonalona. Jeśli chodzi o kadry i płace Gdynia jest miejscem, w którym Przedsiębiorcy mogą liczyć na fachową obsługę w atrakcyjnej cenie. Jakie czynności wchodzą w zakres usług, oferowanych przez księgowych pod kierownictwem Moniki Jelonek? Szeroko rozumiana obsługa kadrowo-płacowa bądź wyłącznie płacowa pracowników. Zajmujemy się między innymi sporządzaniem umów, list płac, zaświadczeń, regulaminów, ewidencją czasu pracy i urlopów, obliczaniem składek i zaliczek. Sprawnie kalkulujemy wynagrodzenia, prowadzimy akta osobowe pracowników oraz opracowujemy raporty cykliczne. Z naszą pomocą kadry i płace przestają być problematycznym obszarem!

Obsługa kadrowo płacowa Gdynia

Uporamy się z każdą kwestią księgową

Nowoczesny Przedsiębiorca nie zaprząta sobie głowy samodzielnym prowadzeniem akt osobowych pracowników ani zarządzaniem dokumentacją, związaną ze stosunkiem pracy. Dziś kadry i płace powierza się zewnętrznym firmom. MoJe Biuro Rachunkowe z Gdyni to przykład miejsca, gdzie można znaleźć kompetentnych księgowych, doświadczonych w prowadzeniu kadr i płac. Obsługa kadrowa Gdynia skupia się wokół kompleksowego zarządzania teczkami osobowymi pracowników. Zajmujemy się wszystkim tym, co spędza sen z powiek właścicielom firm. W zakres usługi /kadry i płace/ mogą wchodzić takie czynności, jak przygotowanie dokumentów, prowadzenie ewidencji, doradztwo w zakresie prawa pracy, rozliczenie ZUS, sporządzanie deklaracji.

Przekazując kadry i płace pod opiekę profesjonalnych księgowych, szybko odczują Państwo korzyści – sprawy finansowe to bowiem najważniejszy obszar w firmie. Trzeba o nie odpowiednio zadbać, a z tym zadaniem poradzą sobie wyłącznie najlepsi. Szczegółowych informacji dotyczących usług obejmujących kadry Gdynia, udzielamy podczas konsultacji, na które zapraszamy. Księgowi z MoJego Biura Rachunkowego chętnie odpowiedzą na każde pytanie.