Hit enter to search or ESC to close

Księgowość i podatki

biuro rachunkowe

Oferuję Państwu profesjonalną opiekę księgową w pełnym zakresie. MoJe Biuro Rachunkowe pomoże uporządkować i prowadzić księgowość każdej firmie. Jako wykwalifikowana księgowa z trzydziestoletnim doświadczeniem w branży wiem, że księgowość i podatki są zmorą wielu przedsiębiorców. Dobra księgowa jest w stanie wyręczyć Klienta, dbając o rachunkowość w jego firmie. Stale dokształcam się w zakresie księgowości, podatków, dlatego jestem na bieżąco ze zmianami prawa i znam aktualne wymagania względem przedsiębiorców. Wiem, jak powinna być prowadzona pełna księgowość i wykonam ją dla Państwa z całkowitym zaangażowaniem.

Skrupulatna księgowość podstawą sprawnie działającej firmy.

Dlaczego warto mi zaufać?

Z moją pomocą pełna księgowość Państwa firmy z miasta Gdynia będzie zawsze pod kontrolą. Fachowe usługi księgowe i podatkowe są bardzo ważne dla prowadzenia zgodnie z prawem działalności, a ja doskonale wiem, jak je starannie przeprowadzić. W czasach, kiedy przepisy są zawiłe i ciągle się zmieniają dobra księgowa lub księgowy są trudno dostępni lub świadczą bardzo drogie usługi. Ja organizuję pracę biura w taki sposób, aby każda firma mogła powierzyć mi swoją księgowość. Codziennie jestem do Państwa dyspozycji, troszcząc się o księgowość i podatki zgodnie z obowiązującymi ustawami.

Do moich usług zaliczają się m. in.

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,

  • prowadzenie ewidencji i rejestrów różnego typu,

  • sporządzanie sprawozdań,

  • przygotowanie innych dokumentów, w tym deklaracji podatkowych.

Jako, że dobra księgowa jest dziś na wagę złota, warto powierzyć swoje księgi specjaliście. Jeśli Gdynia lub Sopot są obszarami działania Państwa firmy, zapraszam do współpracy w zakresie świadczenia usług księgowych, w tym prowadzenia księgowości i rozliczania podatków.

Poszukiwana dobra księgowa z miasta Gdynia?

Monika Jelonek melduje gotowość do działania

Doskonale znam przepisy prawa podatkowego. Wraz z moim współpracownikami, każdego dnia pracujemy po to, by ułatwić zarządzanie firmą Przedsiębiorcom z Gdyni i okolic. MoJe Biuro Rachunkowe oferuje wachlarz usług, związanych z księgowością i podatkami. Wśród nich ważne miejsce zajmuje prowadzenie ksiąg. Pełna księgowość to również kompleksowe ewidencje oraz sprawozdawczość finansowa. Obsługując firmy z Trójmiasta (a w szczególności z obszaru Gdynia – Sopot), staramy się przez cały czas być do dyspozycji Klientów. Jesteśmy bardzo elastyczni i otwarci na sugestie, współpracujemy w oparciu o przejrzystą umowę. Jeżeli siedziba Państwa firmy znajduje się w mieście Gdynia księgowa Monika Jelonek zaprasza do kontaktu.

Powierz księgowość swojej firmy w najlepsze ręce

Świadczymy usługi w konkurencyjnych cenach

Prowadzenie księgowości wymaga obszernej wiedzy i zaangażowania w wykonywaną pracę. Między innymi dlatego dobra księgowa lub godny zaufania księgowy są na wagę złota. Dziś znalezienie profesjonalnego biura rachunkowego, które fachowo zatroszczy się o wszelkie kwestie formalne firmy, a przy tym będzie tanie i rzetelne, graniczy z cudem. Na szczęście są jeszcze księgowi z powołania – można ich spotkać, odwiedzając MoJe Biuro Rachunkowe z miasta Gdynia. Mamy atrakcyjny cennik, a część usług wykonujemy bezpłatnie – w ramach współpracy. Jako nowoczesne biuro, należycie obsługujemy firmy różnego typu, dbając o dyskrecję i bezpieczeństwo powierzonych nam danych. Tym samym zwalniamy Przedsiębiorców z obowiązku ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych. Warto podkreślić, że w prowadzonym przez nas Biurze Rachunkowym, obsługą Klientów zajmuje się dobra księgowa Monika Jelonek oraz jej współpracownicy – wykwalifikowani księgowi z bogatym doświadczeniem w branży. Interesuje Państwa pełna księgowość, a może pojedyncze usługi, świadczone na terenie Gdyni i okolic? Zapraszamy. Z pewnością będziemy w stanie pomóc!