Hit enter to search or ESC to close

Księgowość online Gdynia

biuro rachunkowe

Szukasz biura rachunkowego, które ma w ofercie księgowość online Gdynia? Zapraszamy do skorzystania z oferty Biura Rachunkowego MoJe. Nie musisz już przyjeżdżać do biura czy przesyłać co chwilę dokumentów pocztą. Dziś wszystko możemy załatwić przez Internet: od prowadzenia ewidencji, przez bieżące rozliczenia, po tworzenie analiz i sprawozdań rachunkowych. Jednocześnie pozostajemy w stałym kontakcie i służymy pomocą oraz doradztwem w pilnych sprawach — przez telefon lub mailowo.

Księgowość online Gdynia — dlaczego warto rozliczać się zdalnie?

Na księgowość internetową najczęściej decydują się przedsiębiorcy, którym szczególnie zależy na swobodzie działania i którzy bardzo cenią sobie swój czas. Jednocześnie poziom skomplikowania ich rozliczeń nie jest zbyt zaawansowany, więc mogą powierzyć większość spraw księgowym, bez sprawowania nad nimi nadzoru. Z tego rozwiązania często korzystają osoby samozatrudnione, prowadzące mikroprzedsiębiorstwa, oraz podmioty rozliczające się metodą ryczałtową lub podatkową księgą przychodów i rozchodów.

Wybierając biuro księgowe online powierzasz swoją księgowość specjalistom, którzy znają się na tym najlepiej. Dzięki temu zyskujesz czas, który możesz poświęcić na rozwój własnej firmy.

Doradztwo księgowe online — czym się charakteryzuje?

MoJe – Biuro Rachunkowe Gdynia świadczy również usługi doradztwa księgowego online. Pomagamy przy zakładaniu działalności gospodarczej, prowadząc przez cały proces zdalnie. Doradzamy w kwestiach wyboru formy opodatkowania, udzielamy porad w zakresie przepisów podatkowych, a także rozwiewamy wątpliwości związane z rozliczeniami PIT, ZUS i PFRON. Kontaktując się z nami uzyskasz profesjonalną poradę księgową niezależnie od tego, gdzie właśnie się znajdujesz.

Zapraszamy do współpracy wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą ułatwić sobie życie i przejść na usługi księgowe online.