Hit enter to search or ESC to close

Pomoc przy zakładaniu firmy – Gdynia

biuro rachunkowe

Planujesz założyć firmę? Zrób to z profesjonalnym wsparciem. MoJe Biuro Rachunkowe oferuje pomoc przy zakładaniu firmy Gdynia dla przedsiębiorców z całego Trójmiasta.

Jak założyć firmę? — Gdynia i okolice

Zakładanie firmy w dzisiejszych czasach wydaje się dużo prostsze niż kiedyś. Większość spraw można załatwić online. Mimo wszystko jednak, przed zrobieniem takiego kroku należy podjąć wiele ważnych decyzji, od których zależy późniejsza opłacalność działalności. Dla osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia ze sprawami księgowymi może być to trudne. Dlatego warto skorzystać z pomocy w zakładaniu firmy — najlepiej przez doświadczonego księgowego, który umie wskazać konsekwencje każdego z wyborów. MoJe, biuro rachunkowe Gdynia, od lat wspiera początkujących przedsiębiorców w tym procesie.

Pomoc przy zakładaniu firmy Gdynia — co obejmuje?

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszej pomocy w zakładaniu firmy:

  • wyjaśnimy, którego dnia miesiąca będzie najlepiej rozpocząć działalność,
  • rozważymy, która forma prawna będzie odpowiednia dla Twojej firmy,
  • porozmawiamy o dostępnych formach opodatkowania i skutkach ich wyboru,
  • wspólnie wybierzemy najwygodniejszą formę ewidencji księgowej,
  • wybierzemy właściwe kody PKD opisujące przedmiot Twojej działalności,
  • sprawdzimy, czy musisz być płatnikiem VAT, a jeśli nie musisz — czy Ci się to opłaca,
  • zweryfikujemy, czy musisz uzyskać dodatkowe pozwolenia i koncesje.

Nasza pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej obejmuje również rozmowę o takich kwestiach, jak wybór adresu firmy czy konta bankowego, które również mogą wpływać na dalsze losy Twojej firmy.

Następnie wypełnimy wniosek CEIDG i złożymy go do urzędu. Taka pomoc przy zakładaniu firmy gwarantuje, że każda część wniosku będzie wypełniona poprawnie, a Ty będziesz mógł szybko przejść do prowadzenia działalności.

Pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej — MoJe Biuro Rachunkowe Gdynia

Nie zastanawiaj się dłużej, jak założyć firmę. Gdynia to Twój główny obszar działania? Jeśli masz pomysł na biznes, skorzystaj z pomocy naszego biura, świadczącego usługi księgowe Gdynia. Zyskasz pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej i zapewnisz swojej firmie dobry start.